زنان باهوش

 

می خواهم به شما خانمها نکات آموزنده ای را بدهم که می تواند در زندگی روزمره نه تنها  برای برخورد با آقایان که در همه جا کمک می کند.

۱)طوری رفتار کنید که انگار وجودتان غنیمت است و همچنین یادتان باشد که جذابیت ظاهری تنها ۵۰ درصد از چیزی است که شما دارید، ۵۰ درصد بقیه، چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید.

۲)یکی ازقانون های جاذبه این است که هر چیزی که آدم در زندگی به دنبالش بدود، از او فرار می کند.

به ویژه هنگامی که پای یک مرد در میان است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا اگر یک زن دنبال مرد بیفتد او از چنین موقعیتی فرار می کند(شاید اوایل فرار نکند ولی حتما فرار می کند.) او فرار می کند زیرا رفتار زن نشان می دهد که ارزش زیادی برای خودش قائل نیست و او فرض می کند که زن بسیار ناامید و محتاج توجه است و یا اینکه به هر مردی که می رسد می خواهد با او رابطه برقرار کند.

همچنین آقایان به کسی ارزش و اترام می گذارند که برای به دست آوردن آن تلاش کرده باشند و زمان گذاشته باشند و او همه چیز را از همان اول به دست نیاورده پس بیشتر قدرش را می داند.

 

۳)در ابتدای آشنایی یک زن، تا جایی برای مرد به عنوان یک درگیری ذهنی باقی می مانند که مرد بداند او را ۱۰۰ درصد در اختیار ندارد.

مثلا اگر مردتان بگوید از زنهای بور خوشش می آید و شما پوست تیره و موی مشکی دارید.و دفعه بعدی که شما را می بیند شما موهای خود را بور کرده اید : در این صورت او احساس می کند که شما را به طور ۱۰۰ درصد در اختیار دارد.

۴)سنگ بنای یک رابطه از همان روز اول گذاشته می شود.از همان ابتدای کار، مرد آگاهانه سعی می کند فضا را بسنجد و ببیند تا کجا می تواند پیش برود.

مثلا در یک رفتار تلفنی که شاید فکر کنید مهم نیست هم برای او بسیار گویاست. آیا شما همیشه قبل از برنامه ریزی برای خودتان، اول منتظر می شوید تا او بگوید برنامه اش چیست و یا حتی اگر طبق وعده سرقرار حاضر نشود، شما برنامه خود را به هم می زنید؟

اگر این کار را می کنید به او درس وقت شناسی را نمی دهید و پیغام اختیار کامل داشتن شما را به او می دهید.

 

۵)این را بدانید که خیلی از مردها از روی عمد به شما زنگ نمی زنند تا واکنش شما را ببینند.

همچنین مردها اهی خود را عقب می کشند تا از طرف شما اطمینان خاطر کسب کنند. همچنین این عقب کشیدن چیزی را به او می دهد که بسیار به آن نیازمند است: آزادی برای نفس کشیدن.

اگر از زمانی که او باید به طور معمول با شما تماس می گرفت کمی گذشته است، به او نشان دهید که در مقابل کار او جبهه گیری ای ندارید.

 

۶)یک مرد با شما همانگونه رفتار می کند که شما با خودتان رفتار می کنید.

هرگز فکر نکنید که جذاب نیستید و به همین دلیل این شما هستید که باید به دنبال طرف بروید. این را بدانید که سلیقه امری است کاملا وابسته به خصوصیات فردی و طرز فکر یک شخص . دختری که از نظر یک مرد زشت است، از نظر مرد دیگری زیباست. درست است که در اولین دیدار باید زیبا به نظر برسید ولی طرز برخورد و رفتار شماست که مرد را عاشق می کند.

 

۷)هیچ زنی به خاطر دامن کوتاه علاقه و توجه مرد را نسبت به خود نگه نداشته است.

یک مرد باید شما را همانگونه که هستید بپذیرد غلط است بلکه باید او شما را دیوانه وار بخواهد و شما هم برای این که احساس خوبی داشته باشید نیازی به پوشیدن انواع لباس ها و تغییرات در چهره خود ندارید و به چیزی که به عنوان یک زن هست تکیه کنید.

 

۸)ترس هم مانند عشق بوی خاص خود را دارد.

وجه تمایز یک زن باهوش و ساده در این است که یک زن باهوش به مرد نشان می دهد که از بدون او بودن نمی ترسد.

اشتیاق و ترس هر دو از یک نقطه در مغز منشا می گیرند؛وقتی یک مرد بترسد که شما را از دست بدهد، اشتیافش نیز تحریک می شود.

 

۹)حفظ شخصیت مهمتر از حفظ رابطه است.

یک زن باهوش شخصیت خود را حفظ می کند و احترام زیادی برای خود قائل است و اگر قرار باشد میان شخصیت و رابطه یکی را انتخاب کند، شخصیت خود و ارزش های خود را بالای هرچیز دیگری قرار می دهد.

 

۱۰)زن باهوش، کمی شوخ است.

کمی شوخ بودن باعث می شود مرد بداند او خیلی وابسته نیست؛ با این حال بی احترامی را موضوع خنده داری نمی بیند.

۱۱)زن باهوش، با زنهای دیگر رقابت نمی کند.

برای خود ارزش زیادی قائل است و وقتی مرد از او تعریف می کند حرف را عوض نمی کند و سعی نمی کند او را منصرف کند بلکه تشکر می کند.

 

۱۲)مردها اول می خواهند با شما رابطه جنسی داشته باشند، اینکه همسر می خواهند یا نه موضوعی است که بعدا به آن فکر می کنند.اگر در همان ابتدا آنچه او می خواهد را از او دریغ کنید، بدون اینکه متوجه شده باشد شما را همسرش می بیند.

 

۱۳)یک مرد نیاز دارد که حس کند مرد است.

برای اینکه مردی بخواهد برای شما خرج کند(چه عاطفی و چه مادی)، باید حس خوبی راجع به این خرج کردن داشته باشد. او دوست دارد که حس کند مورد تحسین و احترام شماست. غرور مردانه آن ها دلیل عاشق شدنشان است.

 

۱۴)بگذارید فرض کند که اداره امور در دست اوست. سپس به طور خودکار کارهایی را انجام می دهد که شما دوست دارید، چون دلش می خواهد همیشه به او به چشم یک شاه نگاه کنید.

 

۱۵)هنگامیکه غر می زنید، این شمایید که تبدیل به مشکل می شوید و او شما را، با خاموش کردن صدایتان حل می کند. اما وقتی غر نمی زنید، او مشکل را حل می کند. هنگامیکه شما غر می زنید، آنچه او می بیند ضعف است.مردها زمانی کاری که شما می خواهید را انجام می دهند که غر نزنید و خودش بخواهد و اینکه او را ستایش هم کن که راجع به انجام آن نیز احساس خوبی پیدا می کند.

 

۱۶)وادار کردن او به صحبت در مورد احساسش نه تنها شما را محتاج جلوه می دهد، بلکه دیر یا زود احترام او را نسبت به شما از بین می برد. و هنگامی که او احترامش را از دست داد بیش از پیش به احساساتتان کم توجهی می کند.

مردها به کلمات واکنش نشان نمی دهند بلکه به اعمال واکنش نشان می دهند.

 

۱۷)غافلگیر کردن چه داخل اتاق خواب و چه بیرون آن، برای مردها بسیار مهم است و بر هیجان رابطه می افزاید.

هرچیزی که مرد را غافلگیر کند، به هیجان رابطه می افزاید. مهم این است که با همسرت تجربه هایی نو داشته باشی.

اگر مردی مدام از نظر جنسی از طرف همسرش پس زده شود، سرانجام شور و شوق رابطه از میان می رود.مردها دست کم یکی دوبار در هفته، به رابطه جنسی نیاز دارند و چیزی که دوست دارند وجود همسری است که محتاج ناز کشیدن نباشد.مردها دوست دارند گاهی ، همسرش برای رابطه جنسی پیش قدم بشود و این کار باعث می شود او احساس کند در چشم شما جذاب است.

 

۱۸)گاهی بین خودتان فاصله مکانی بگذارید مثلا خودتان مسافرت بروید یا همسرتان برود بگذارید مردتان دلتنگتان شود.

 

۱۹)زنی که همواره مرد را تایید کند و برای جلب نظرش زیاده از حد تلاش کند، این احساس را در مرد به وجود می آورد که زن بیشتر از آنکه به خودش باور داشته باشد، به او باور دارد و این در چشم مردها نشانه ضعف است نه مهربانی.

۲۰)خیلی ها فکر می کنند مردها از زنان زیرک خوششان نمی آید اما بدانید که مردها از زنان زیرک و باهوش خوششان می آید و از نظر آنها بسیار جذابند.

و در آخر گیراترین ویژگی شما، شان و شخصیت شماست.