سلام خدمت شما عزیزان

یک شروع خوب در ابتدای سال تحصیلی جدید بی‌تردید تاثیر مثبت بر اعتماد به نفس و بهبود عملکرد اجتماعی و تحصیلی فرزندتان خواهد داشت.

مساله آغاز سال تحصیلی برای والدین در عمل بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شود چرا که استرس‌های ناشی از شروع سال جدید تحصیلی برای فرزندانتان بسیار زیاد است و این وظیفه شما والدین است که تنش‌ها، هیجانات و نگرانی‌های احتمالی کودکان خود را در چنین شرایطی مدیریت کنید و تسکین دهید.

خیلی ساده است شروع کنید.وقتی می خواهید کار جدیدی انجام دهید مثل پروش فرزندتان یا آماده کردن او برای سال جدید در ابتدا طاقت فرسا و سخت به نظر می رسد .حتمی شما هم با حجمی از نگرانی ها و سوالات روبه رو شده اید. از نگرانی برای خرید کیف و کفش گرفته تا روز اول مدرسه ،انجام تکالیف،امتحان و……

شما احساس می کنید نمی دانید با این همه نگرانی چه کار کنید و از کجا شروع کنید .از قدم های کوچک شروع کنید شاید احساس کنید به این قدم ها بی فایده است در صورتی که شما با همین قدم های کوچک به موفقیت می رسید.

برای شروع رفتار شما والدین خیلی مهم است شما اضطراب نداشته باشید. حتی اگر اضطراب هم دارید سعی کنید این اضطراب در رفتارتان نشان ندهید زیرا اثر سوئی بر فرزندان خواهد داشت.

ما در این مسیر در کنار شما هستیم .کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی مهر ایران برای شما والیدین و فرزندان عزیزتان کارگاه،همایش های ویژه ای تدارک دیده است .متخصیصن ما با ارائه بهترین راهکار ها و آموزش ها به شما کمک می کنند تا سال تحصیلی پر از موفقیت و آرامش را داشته باشد.