چگونه در زندگی به پیروزی برسم؟؟

چگونه می توان در زندگی به پیروزی رسید؟

دنیای ما دنیای شگفتی ها و پیچیدگی هاست و طبیعی است که ذهن ما به سختی بتواند برخی واقعیات را درمورد آن درک کند و امکان دارد که با تمام استنباطاتی که از دنیا داریم بازهم برداشت ما متفاوت از واقعیات دنیا باشد.ممکن است اندکی خنده دار باشد اما چه معنادار باشد و چه نباشد همه ی ما باید شاد بودن و موفق بودن را تا جایی که میتوانیم سرلوحه ی کارهایمان قرار بدهیم.

به خاطر داشته باشید که هرگز به شرایط صددر صد مناسب جهت دستیابی به خوشبختی نمی رسیم و آنچه که برای ما اتفاق می افتد بستگی به این دارد که روی چه موضوعاتی توجه کنیم و دقیق تر شویم و چگونه برای تحقق رویاهایمان بکوشیم.

 

هرگز شانه خالی نکرده و تسلیم نشوید

شاید بارها پیش آمده باشد که دست یافتن به پیروزیهای متعددی که تجربه کرده اید خستگی سختی راه امده را از بین برده باشد.بسیاری از مواقع اگر بتوانیم اندکی مقاومت به خرج دهیم ممکن است پیروزی های بساری یک به یک محقق شوند اما تغییر کردن به تنهایی کافی نیست و باید در جهت و جانب درستی تغییر کنیم و باید از همین حالا هم شروع کرد.

 

مطمئن شوید در مسیر درست حرکت میکنید

اکثر افراد دست به انجام کارهایی میزنند که فکر میکنند برای آنها منفعت های اقتصادی خواهد داشت..این راه نه تنها مسیری اشتباه است بلکه اصولا خیلی از افراد دقیقا نمیدانند که از چه راهی بروند.

خوشبختی واقعی چیزی مربوط به درون انسانهاست و ما از آن جهت شاد و خوشحال هستیم جون میدانیم که میتوانیم روز دیگری را زندگی کنیم و برای بهتر کردن خود بکوشیم.برای ایجاد زمینه پیروزی مطمئن شوید که درمسیر درستی حرکت میکنید.اگر ندانید به کجا میروید چگونه میتوانید به مقصد مطلوب برسید؟به موفقیت بیاندیشید.

 

هدف از به وجود آمدن و زندگی کردن شما چه بوده است؟

همه ی انسانها از آن جهت به دنیا می آیند که بتوانند به نوبه ی خود خدمتی به این جهان بکنند و وقتی از استعدادهایشان خبردار شوند و اشتیاق خود را بشناسند میتوانند انها را مورد استفاده قرار بدهند.اینکه ا بتوانیم به دیگران کمک کنیم در واقع به زندگی خودمان معنای فراوران بخشیده ایم.

هرگز تصور نکنید که استعدادی ندارید چون امکان ندارد که فردی دردنیا وجود داشته باشد که استعدادی نداشته باشد و نتواند کار مفیدی انجام بدهد.همی انسانها امکان شکفتن و پیشرفت دارند و میتوانند مفید واقع شوند.امکان دارد هنوز نتوانسته باشید که به ارزش خود پی ببرید اما تسلیم نشوید.اگر احساس میکنید چیزی ندارید که به دیگران بدهید مانع پیشرفت خودتان شده اید پس هیچگاه تسلیم نشوید.

 

آگاه باشید که شما از قدرت برخوردارید

لحظاتی در زندگی وجود دارد که امکان دارد شما حالتان خوب نباشد و یا حتی احساس افسردگی کنید اما در نظر داشته باشید که روحیه ی شما تغییر میکند و معمولا همیشه افسرده وکم روحیه نیستید.مسئله این است که وقتی روحیه ی خوبی نداشته باشید ممکن است نتوانید از فرصت هایی که نصیبتان میشود و دارید استفاده کنید و بهتر است بکوشید که روحیه ی بهتری پیدا کنید زیرا هنگامی که برای مدت طولانی احساس افسردگی میکنید فقط و فقط به خودتان صدمه میزنید.

همه ی ما از قدرت شخصی برخورداریم.این قدرت در زندگی و حتی وقتی شرایط دشوار باشد به ما کمک میکند.قدرت شخصی به ما این نیرو را میدهد که مدیریت کنیم .دانستن این نکته مهم است که ما همیشه این قدرت را به همراه داریم.وقتی احساس یاس و درماندگی میکنید طوری رفتار میکنید که انگار جایی برای امید و امیدواری وجود ندارد و اینگونه شانس موفقیت را از خود گرفته اید.

هیچکس نیست که در همه ی مواقع شاد باشد و همه ی ما در مواقعی بیمار میشویم ویا با چالش های مختلفی روبه رو میشویم و سرانجام میمیریم.اما با آنکه ممکن است زندگی برای ما دشوار باشد خاطرات دردناک میتواند به ما انگیزه بدهد و منبع بزرگ خرد باشد.

پیروزی و راه های رسیدن به آن

همانطور که میدانید تعریفی که افراد از معنای پیروزی دارند و همینطور راههای رسیدن به آن متفاوت است. همه ی ما انسان هستیم و هراسها و امیدواری هایی داریم.اما در بسیاری از مواقع از حرکت می ایستیم و کاری را که میتوانیم بکنیم محدود میکنیم زیرا از شکست خوردن میترسیم و یا احساس بی کفایتی میکنیم.بسیاری ازما از استعدادها ودانش خود چیزی به دنیا ارزه نمیکنیم زیرا باورمان این است که کمبودهایی داریم.خودتان را باور داشته باشید و به خاطر داشته باشید که شما میتوانید دست به انجام کارهایی که به آن ها علاقه دارید بزنید فقط کافیست که با خود تکرار کنید(من میتوانم)