درباره ما

عکس قسمت درباره ما۵

 به کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره مهر ایران مرکز تخصصی در حیطه های سلامت روان خوش آمدید.

در دنیای امروز روند رشد فرهنگ اجتماعی به گونه ای است که نگرش افراد به علم روانشناسی و روانپزشکی تغییر کرده و این روند تغییرات به گونه ای که افراد نه تنها برای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مراجعه می کنند گاهی برای پیشگیری و ارتقا کیفیت زندگی به کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره مراجعه می کنند. از جمله مراجعه به مشاوره کودک و آگاهی از بلوغ فرزندانشان اطلاع از روابط زناشویی موثر تر مشاوره تحصیلی وشغلی مدیریت کنترل هیجانات- مشاوره پیش از ازدواج و. کارگاه های آموزشی سمینار ها می تواند برای بهبود سبک زندگی کمک خواهد کرد در ضمن تجربه نشان داده کادر تخصصی با سابقه چندین ساله در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مهر ایران در حوزه های زیر فعالیت دارند:

 

خدمات تخصصی روانپزشکی

مشکلات فردی

خانواده درمانی

 مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره تحصیلی

خدمات تخصصی روانسنجی

خدمات نوروفیدبک-کلنیک جنسی

 

و اجرای کارگاه های آموزشی مختلف در طی دوره های مختلف مورد اعتماد شهرداری- انرژی اتمی- شرکت نفت- مدارس استان تهران- سازمان بنادر و دریانوردی و کانون بازنشستگان بوده است.

در کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره مهر ایران با متخصصین روانپزشک و روانشناس با سابقه چندین ساله دور هم جمع شده اند تا خدمات خود را در حوزه های وسیعی ارائه دهند.

هدف کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره مهر ایران آرامش و توانمندی یادگیری با استفاده از دانش در حوزه علم روانشناسی و روانپزشکی با تکنیک های درمان روز دنیا همراه شما عزیزان در مسیر ارتقا سلامت روان و سبک زندگی خوب هستیم.